שופינג איי אל 2022 – איך למצוא מבצעים שווים לרגל חג הקניות בישראל?

רוצים למצוא מבצעים מיוחדים לרגל חג הקניות שופינג איי אל Shopping IL? השיטה הבאה תעזור לכם למצוא את ההטבות הטובות ביותר ממש בקלות. מגוון עסקים וחנויות משתתפים באירועי החג.

הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

מה זה שופינג איי אל?

שופינג איי אל Shopping IL הוא אחד מחגי הקניות שאתם חייבים להכיר ביוזמת חברת גוגל ישראל. זהו יום של קניות והטבות נוספות בו עסקים וחנויות בישראל מציעים מגוון של מבצעים מיוחדים לצרכנים.

חג הקניות החל בשנת 2014 והוא נחגג מדי שנה. החג הוא יוזמה משותפת של חברת Google ישראל, חברת זאפ ZAP וגם משרד הכלכלה והתעשייה.

שופינג איי אל הוא חג מקביל לחגים וימי קניות עולמיים כמו סייבר מאנדיי, בלאק פריידי וגם יום הרווקים הסיני. בחג הזה, אנחנו כצרכנים יכולים לקנות את המוצרים שרצינו במחירי הוזלה והטבות אחרות.

מתי שופינג איי אל?

שופינג איי אל מתקיים תמיד בחודש נובמבר בכל שנה, תקופה שנחשבת עונת הקניות הבינאלומית.

השנה, שופינג איי אל 2022 מתקיים בימי רביעי וחמישי בתאריכים 09.11.2022 ו-10.11.2022. כך שלמעשה מדובר על יומיים של קניות.

מבצעי שופינג איי אל

במסגרת חג הקניות , עסקים מציעים מגוון רחב של מבצעים והנחות מסויימות. צרכנים יכולים למצוא הנחות כדאיות כמו קנה מוצר וקבל מוצר, אחד פלוס אחד, 30% הנחה על המוצר השני, משלוח חינם, קופוני הנחה ועוד.

תוכלו למצוא מגוון של מבצעים של עסקים וחנויות בתחומים שונים כמו מוצרים לבית, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בגדים, נעליים, מוצרי תינוקות וילדים, מוצרי קמפינג, צעצועים, מחשבים וסלולר, תכשיטים, מוצרי טיפוח, רהיטים ועוד.

בחגיגת הקניות משתתפים עסקים וחנויות קטנים וגדולים, כמו: רנואר, קסטרו, אקפרסו קלאב, דלתא, בושמטיק, סלקום, פאטנר, בזק סטור, אפריל ועוד.

מגוון עסקים אפשר למצוא דרך אתר מבצעי שופינג איי אל Shopping IL או דרך האתר הרשמי. אפשר למצוא את העסקים והחנויות דרך תפריט הקטגוריות או דרך תיבת החיפוש.